Aktuálně


Stále máme volná místa pro Vaše děti:-)

Výběru mateřské školy je třeba věnovat velkou pozornost. Pokud hledáte místo, kde se o Vaše dítě bude starat kvalifikovaný personál v atmosféře, která bude rozvíjet jeho schopnosti - MŠ a jesle Opalinka je tím pravým místem.    


Naše MŠ a jesle splňují ty nejpřísnější požadavky na zařízení vhodná pro děti již od 2 měsíců (kvalifikový personál, zdravé stravování, bezpečné prostředí a výchovně-vzdělávací plány).


Velkou předností školky a jeslí Opalinka je menší počet dětí ve školce, který umožňuje pracovat s dětmi individuálně a tak můžeme neustále zohledňovat jeho věk, osobitost a schopnosti.


V neposlední řadě si uvědomujeme, že je dnešní doba velice hektická a proto rodičům nabízíme opravdu flexibilní docházku. Záleží tedy jen Vás, jak často bude Váš potomek školku nebo jesle navštěvovat.


Slova se ani zdaleka nemohou přiblížit skutečnosti... Přijďte se přesvědčit sami, že v MŠ a jesle Opalinka nabízí dětem to nejlepší prostředí pro jejich zdravý vývoj a pracují zde lidé, pro které je jejich práce smyslem života.

Do pobočky na Flóře se zájemci mohou přijít podívat každý čtvrtek od 14:45

Těšíme se na Vás!!

Opalinka tým

Školka za 1 990 Kč měsíčně!

Milí rodiče, neustále se snažíme zvyšovat kvalitu a profesionalitu našich služeb v péči o Vaše děti. Proto bychom Vás rádi informovali o tom, že naše pobočka mateřské školky Opalinka na Floře úspěšně prošla kontrolou české školní inspekce a získala dotaci od MŠMT.

Díky tomu Vám můžeme nabídnout školné 1 990 Kč / měsíc. Pokud chcete této nabídky využít, dostavte se prosím k zápisu do naší MŠ Opalinka na Floře.

Zápis bude probíhat každý čtvrtek ve 14:45. K zápisu si s sebou přineste vyplněnou přihlášku a kopii rodného listu dítěte. Prohlídka školky bude možná během zápisu.

Těšíme se na Vás a na Vaše děti :-)

Opalinka tým

Pozn. Cena 1 990 Kč za měsíční docházku je platná pro děti od 3 let a nezahrnuje stravné.