A

Aktuálně

Aktuálně

Stále máme volná místa pro Vaše děti:-)

Výběru mateřské školy je třeba věnovat velkou pozornost. Pokud hledáte místo, kde se o Vaše dítě bude starat kvalifikovaný personál v atmosféře, která bude rozvíjet jeho schopnosti - MŠ a jesle Opalinka je tím pravým místem.


Naše MŠ a jesle splňují ty nejpřísnější požadavky na zařízení vhodná pro děti již od 2 měsíců (kvalifikový personál, zdravé stravování, bezpečné prostředí a výchovně-vzdělávací plány).


Velkou předností školky a jeslí Opalinka je menší počet dětí ve školce, který umožňuje pracovat s dětmi individuálně a tak můžeme neustále zohledňovat jeho věk, osobitost a schopnosti.


V neposlední řadě si uvědomujeme, že je dnešní doba velice hektická a proto rodičům nabízíme opravdu flexibilní docházku. Záleží tedy jen Vás, jak často bude Váš potomek školku nebo jesle navštěvovat.


Slova se ani zdaleka nemohou přiblížit skutečnosti... Přijďte se přesvědčit sami, že v MŠ a jesle Opalinka nabízí dětem to nejlepší prostředí pro jejich zdravý vývoj a pracují zde lidé, pro které je jejich práce smyslem života.

Na návštěvu Uhříněvské pobočky objednávejte na tel. čísle 725 007 207.

Těšíme se na Vás!!

Opalinka tým