Tým pro český program

Seznamte se se členy našeho týmu. Individuální přístup a domácí prostředí dělají z Opalinky skvělé prostředí pro nadstandardní předškolní vzdělávání Vašich dětí.

Marianna Radová

„V mateřské škole Opalinka působím již druhým rokem. Nejvíce se mi líbí, že zde mohu dětem nabídnout osobní přístup. Mou největší odměnou za práci je, když vidím spokojené děti, které se těší do školky a berou nás tak trochu jako „druhou rodinu“. Myslím, že právě toto období života je pro každé dítě jedno z nejdůležitějších, protože si formuje osobnost a získává důležité návyky, proto je z tohoto hlediska nezbytné mít kolem sebe ty správné lidi. V neposlední řadě nesmím opomenout i spokojenost jejich rodičů, protože když je šťastné dítě, jsou šťastni i jeho rodiče a naopak. Ve volném čase ráda čtu, chodím do přírody a sportuji, ovšem mým největším koníčkem je můj syn.“

Diana Videková

„Během studia jsem se věnovala psychologii, jejíž nedílnou součástí byl vhled do křehké duše dítěte. Proto když jsem se časem dostala k nabídce pracovat v Opalince, přivítala jsem to s velkým očekáváním něčeho nového, překvapivého a naplňujícího. Děti byly vždy těmi, kdo pro mě byl symbolem čisté duše, radosti a upřímnosti. Udivuje mě jejich touha po poznání a nezměrná zásoba energie, kterou disponují a nabíjejí vše kolem sebe. Práce s nimi je nádherná, protože děti jsou to nejúžasnější, co nás dospělé v životě potkává. Jsou bezprostřední, přirozené a spontánní. Je krásné pozorovat pokroky, které děti udělají, a já jsem šťastná za to, že to mohu prožívat s nimi a být při tom. Svůj volný čas trávím nejraději se svými dvěma syny a protože všichni máme velmi pozitivní vztah ke skautingu, jsme v přírodě tak často, jak jen lze. Mou vášní jsou knihy a vedu k tomuto nejen své syny, ale i děti u nás ve skolce. Proč prožít jeden život, když právě knihy jsou nespočetnou přehlídkou velkých dobrodružství a neskutečných příběhů, které formou vyprávění, her nebo právě četby zažíváme u nás každý den.“

Romana Simičová

„Jsem vystudovaná dětská sestra s dlouholetou praxí v jeslích a ve školce, kde jsem vedla živé divadélko, dílny a tanečky. Jsem členka asociace sester, ve svém volném čase chodím hlídat děti do domácností a na dětské kliniky povídat dětem pohádky a hrát loutkové divadlo. Láska k dětem mě oslovila již v dětství, kdy jsem navštěvovala kojenecké ústavy a vypomáhala jsem zde brigádně. Ve školce Opalinka vedu českou třídu, provádím s dětmi výchovné zaměstnání, plánuji měsíční akce a vedu tanečky. Píši články o dětech do odborných časopisů. Práci s dětmi neberu jako zaměstnání, ale jako poslání, které mě nejen baví, ale také v životě nabíjí.“

Kontakt 

Pobočka Flora
+420 722 406 020

Vedoucí pobočky Flora
+420 728 843 118

Jednatelka
Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.
+420 773 529 411

flora@opalinka.cz 
facebook.com/opalinka

 

Další pobočky 

Webový rozcestník
www.opalinka.cz 

Pobočka Uhříněves
www.opalinka.cz/uhrineves 

Pobočka Říčany
www.opalinka.cz/ricany

Kudy k nám

Slezská 117

130 00 Praha 3-Vinohrady

Otevřeno
po-pá 8.00-18.00 hod. (anglický program)
po-pá 8.00-17.00 hod. (český program)

Provozovatel

Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.

IČO: 03708411

Spisová značka: C 236535 vedená u Městského soudu v Praze

Přihláška

Chcete, aby i Vaše děti navštěvovaly anglicko-českou školku s rodilými mluvčími? Přihlaste je k nám do Opalinky!

Formulář přihlášky najdete ZDE.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Šablony II. pro OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_064/0013161). Naším cílem je osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ a podpora extrakurikulárních aktivit vč. spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Praha – Pól růstu ČR (Začleňování a podpora dětí s OMJ v OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.07.4.68/0.0/0.0/18_066/0001353). Naším cílem je zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím podpory příznivého inkluzivního prostředí k začleňování dětí s OMJ.

Vážení rodiče,

školka Opalinka zůstává i nadále v provozu. V tuto chvíli nejsou plánována žádná omezení. Pokud by bylo vydáno nařízení vlády o uzavření mateřských škol, budeme Vás neprodleně informovat.
Ve všech našich školkách momentálně probíhá důkladná dezinfekce veškerých prostor, povrchů i vybavení. Paní učitelky mají k dispozici dezinfekční prostředky, mýdla a jsou poučeny o všech potřebných preventivních opatřeních.
V případě dotazů jsme Vám k dispozici na telefonních číslech uvedených v kontaktech. Děkujeme.
Váš tým Opalinka

________________________________________________

Dear Parents,

Opalinka remains in operation. No restrictions are planned at this time. If there is any new government order on the closure of kindergartens, we will inform you immediately.

All our kindergartens are currently disinfecting all areas, surfaces and equipment. The teachers have disinfectants, soaps and are instructed in all necessary preventive measures.

If you have any questions, please contact us at the phone numbers given in the contacts. Thank you.

Opalinka team