Tým pro český program

Seznamte se se členy našeho týmu. Individuální přístup a domácí prostředí dělají z Opalinky skvělé prostředí pro nadstandardní předškolní vzdělávání Vašich dětí.

Petra Štemberková

Učitelka, rodilá mluvčí českého jazyka

Vzdělání: VŠ

Odbornost: speciální pedagogika, logopedie

“Získala jsem magisterský titul na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v oboru Speciální pedagogika. Během studií jsem byla v kontaktu s dětmi nejrůznějšího věku a věnovala jsem se pedagogické, ale i mimoškolní činnosti. Navštěvovala jsem běžné i speciální mateřské školy, základní školy, družiny a různá mimoškolní zařízení pro děti a mládež. V létě jsem jezdila jako vedoucí na dětské tábory, dále jsem měla na starosti skupinu předškolních dětí v jedné firmě, pro které jsem vymýšlela celodenní programy. Bohaté zkušenosti jsem získala s dětmi ve věku od 15 měsíců do 6 let jako učitelka v česko-anglické mateřské škole. V současné době mj. vedu individuální logopedické hodiny na jedné z pražských škol. Mezi moje zájmy patří výtvarná výchova a ruční vyrábění. ”

Romana Simičová

„Jsem vystudovaná dětská sestra s dlouholetou praxí v jeslích a ve školce, kde jsem vedla živé divadélko, dílny a tanečky. Jsem členka asociace sester, ve svém volném čase chodím hlídat děti do domácností a na dětské kliniky povídat dětem pohádky a hrát loutkové divadlo. Láska k dětem mě oslovila již v dětství, kdy jsem navštěvovala kojenecké ústavy a vypomáhala jsem zde brigádně. Ve školce Opalinka vedu českou třídu, provádím s dětmi výchovné zaměstnání, plánuji měsíční akce a vedu tanečky. Píši články o dětech do odborných časopisů. Práci s dětmi neberu jako zaměstnání, ale jako poslání, které mě nejen baví, ale také v životě nabíjí.“

Kontakt 

Pobočka Flora
+420 722 406 020

Ředitelka
ms.reditelka@opalinka.cz

Jednatelka
Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.
+420 773 529 411

flora@opalinka.cz 
facebook.com/opalinka

 

Další pobočky 

Webový rozcestník
www.opalinka.cz 

Pobočka Říčany
www.opalinka.cz/ricany

Kudy k nám

Slezská 117

130 00 Praha 3-Vinohrady

Otevřeno
po-pá 8.00-18.00 hod. (anglický program)
po-pá 8.00-17.00 hod. (český program)

Provozovatel

Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.

IČO: 03708411

Spisová značka: C 236535 vedená u Městského soudu v Praze

Přihláška

Chcete, aby i Vaše děti navštěvovaly anglicko-českou školku s rodilými mluvčími? Přihlaste je k nám do Opalinky!

Formulář přihlášky najdete ZDE.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Šablony III. pro OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg.číslo je CZ.02.3.X/0.0/0.0/20_081/0022651). Našim cílem je zvýšení kvality vzdělávání a odborné přípravy včetně posílení jejich relevance pro trh práce. Personální podpora, společné vzdělávání a rozvoj dětí a žáků ve spolupráci s rodiči/veřejností. Usnadnění přechodu dětí do MŠ a následně do ZŠ.