Powered by Smartsupp

Kariéra v Opalince

Hledáme nové kolegyně či kolegy. Přidejte se k nám!

Aktuální volné pozice

HLEDÁME CHŮVU DO MEZINÁRODNÍ MŠ NA FLOŘE

 

Do česko-anglické mateřské školy Opalinka na Floře hledáme chůvu. Nástup možný od 1.9. 2022. Dáváme možnost buď částečnému úvazku nebo plnému úvazku podle preferencí uchazeče. Mzda od 25 000 dle úvazku, kvalifikace a zkušeností. Vyžadujeme certifikát profesní kvalifikace Chůva nebo vzdělání v oboru zdravotní sestra. Velkou výhodou je mít vzdělání v oboru předškolní a mimoškolní pedagogika.

Nabízíme stmelený, pozitivní tým učitelek, které táhnou za jeden provaz a snaží se dětem předat, co nejvíce. Možnost zdokonalit se v anglickém jazyce. Získat profesní zkušenosti s bilingvními dětmi. Dále nabízíme možnost zaplacení kurzu chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky za podmínky pracovat v naší mateřské škole minimálně 1 rok.

V případě zájmu prosím pošlete Váš profesní životopis na ms.reditelka@opalinka.cz  nebo volejte na tel: 773529411. Budeme se těšit na setkání.

 

"Původní profesí jsem zdravotní sestra s praxí kromě jiného na resuscitačním oddělení a v jeslích. Jsem matkou 4 dětí (3 jsou již dospělé) a aktivní babičkou 4 vnoučat. Při výchově svých dětí jsem se začala zajímat o problematiku výchovy a speciální pedagogiky. Pedagogické vzdělání jsem získala na Pedagogické fakultě UK v Praze, kde jsem absolvovala DPS obor Speciální pedagogika. Pracovala jsem jako vychovatelka, jako lektor volnočasových aktivit, mnohokrát jsem byla zdravotníkem a pedagogem na školách v přírodě, výletech a výpravách s dětmi. Práce s dětmi je pro mě zároveň koníčkem a tak i část své dovolené trávím jako lektor dětských táborů a ve svém volném čase pracuji občas jako chůva. Mojí velkou zálibou je zpěv a při hudební výchově dětí u nás ve školce čerpám ze svých zkušeností v interaktivním hudebním projektu Návrat folkloru do MŠ a škol. Děti jsou pro mě nevyčerpatelným zdrojem inspirace v sebezdokonalování a neustálém učení se něčemu novému."