Letní příměstské tábory

POZOR! Tábory jsou otevřené široké veřejnosti – dítě nemusí chodit do naší školky!

Zábavné léto v Opalince

Nevíte si rady, kam umístit Vaše děti o letních prázdninách? Většina školek má zavřeno a na dětský letní tábor jsou Vaše děti ještě příliš malé?

Naše školka Opalinka připravila na celé dva měsíce letní příměstské tábory pro děti od 1 roku do 6 let. Kromě příjemného prostředí, rodinné atmosféry a pobytu venku na děti čeká řada her, soutěží a pravidelných výletů.

Program probíhá probíhá vždy od pondělí do pátku, denně od 8:00 do 18:00 hodin. Stravné, pitný režim, vstupenky, odměny a výtvarný materiál zahrnuto v ceně. Cena jednoho týdne je 2 500 Kč.

Jednotlivé týdny příměstského tábora pro rok 2022 jsou tematický odlišeny a nenavazují na sebe. Vypravíme se například „DO ŘÍŠE POHÁDEK“ nebo prozkoumáme „PODMOŘSKÝ SVĚT“. Vaše děti se mají o letních prázdninách na co těšit.

Přihlášku na letní příměstský tábor najdete ZDE nebo nás kontaktujte e-mailem.

Termíny, témata a přihláška

1.7.  – 8.7. Letem světem
11.7. – 15.7. Říše pohádek
18.7. – 22.7. Hledání ztraceného pokladu
25.7. – 29. 7. Letní olympiáda
1.8. – 5. 8. Malý kuchař
8.8. – 12.8. Příroda kolem nás
15. 8. – 19.8. Výprava do džungle
22.8. – 26.8. Podmořský svět
29.8. – 31.8. Zpátky do minulosti

 

7 + 6 =

Ceník

2 500 Kč / týden

(včetně stravy)

"Původní profesí jsem zdravotní sestra s praxí kromě jiného na resuscitačním oddělení a v jeslích. Jsem matkou 4 dětí (3 jsou již dospělé) a aktivní babičkou 4 vnoučat. Při výchově svých dětí jsem se začala zajímat o problematiku výchovy a speciální pedagogiky. Pedagogické vzdělání jsem získala na Pedagogické fakultě UK v Praze, kde jsem absolvovala DPS obor Speciální pedagogika. Pracovala jsem jako vychovatelka, jako lektor volnočasových aktivit, mnohokrát jsem byla zdravotníkem a pedagogem na školách v přírodě, výletech a výpravách s dětmi. Práce s dětmi je pro mě zároveň koníčkem a tak i část své dovolené trávím jako lektor dětských táborů a ve svém volném čase pracuji občas jako chůva. Mojí velkou zálibou je zpěv a při hudební výchově dětí u nás ve školce čerpám ze svých zkušeností v interaktivním hudebním projektu Návrat folkloru do MŠ a škol. Děti jsou pro mě nevyčerpatelným zdrojem inspirace v sebezdokonalování a neustálém učení se něčemu novému."