Powered by Smartsupp

Reference

V Opalince je železným pravidlem, že první dítě následují do jesliček a školky i další sourozenci. Děti oceňují laskavý přístup a hravý program a rodiče jsou nadšeni pokroky, které u dětí vidí takřka každý den.

Co o Opalince říkají rodiče? 

Barbora Okenková a dcera Laura

„Dcera navštěvovala jesličky bezmála jeden rok a zvykla si už od prvního dne na příjemné paní učitelky i krásné prostředí. Opalinku bych doporučila všem rodičům, kteří vyžadují osobitý přístup, zábavný a vzdělávací denní program a rodinnou atmosféru. Výsledkem je spokojené a usměvavé dítě, které se už večer nemůže dočkat, až bude ráno a ono bude moct jít zase do školky.“

Eva Mádrová Čadová a syn Šimon

„Když bylo mému synovi Šimonovi 1,5 roku, dostala jsem nabídku od svého zaměstnavatele vrátit se zpět do práce. Začala jsem tedy zvažovat návrat a musela jsem hledat vhodné jesličky nebo školku, kde by Šimonovi bylo dobře. Navštívila jsem několik zařízení a moc mi to v mém rozhodnutí nepomohlo, než jsem dostala tip na Opalinku.

Vaše školka mě ihned zaujala zejména příjemným a útulným prostředím rodinného domu se zahradou a byly pro mě vyřešením rozhodování mezi péčí o dítě a prací. Svým pestrým programem, akcemi a vůbec úžasným, velmi profesionálním přístupem tet byly i velkým přínosem pro mého syna a předpokladem pro jeho bezproblémový přechod do státní školky.

Chtěla bych vám moc poděkovat za péči, kterou jste našemu Šimonovi věnovaly ten rok a čtvrt, co k vám chodil. Věřte, že se mu u vás líbilo, že k vám chodil jako ke skutečným tetám, že si v Opalince našel prvního opravdového kamaráda 🙂 a že se ještě v budoucnu potkáme při dalším hlídaní, pokud se naše rodina rozroste o dalšího rošťáka.

Přeji vám všem v Opalince hodně štěstí!“

Zuzana Dubová a syn Tadeáš

„Náš syn Tadeášek navštěvoval Opalinku 2 roky. Po celou dobu byl velice spokojený. Potkal zde nové kamarády a vždy se těšil na tety. My rodiče jsme velice ocenili dokonalou informovanost a velice profesionální přístup celého personálu. Troufám si říci, že pro syna jsme nemohli vybrat lépe 🙂 Děkujeme.“

"Původní profesí jsem zdravotní sestra s praxí kromě jiného na resuscitačním oddělení a v jeslích. Jsem matkou 4 dětí (3 jsou již dospělé) a aktivní babičkou 4 vnoučat. Při výchově svých dětí jsem se začala zajímat o problematiku výchovy a speciální pedagogiky. Pedagogické vzdělání jsem získala na Pedagogické fakultě UK v Praze, kde jsem absolvovala DPS obor Speciální pedagogika. Pracovala jsem jako vychovatelka, jako lektor volnočasových aktivit, mnohokrát jsem byla zdravotníkem a pedagogem na školách v přírodě, výletech a výpravách s dětmi. Práce s dětmi je pro mě zároveň koníčkem a tak i část své dovolené trávím jako lektor dětských táborů a ve svém volném čase pracuji občas jako chůva. Mojí velkou zálibou je zpěv a při hudební výchově dětí u nás ve školce čerpám ze svých zkušeností v interaktivním hudebním projektu Návrat folkloru do MŠ a škol. Děti jsou pro mě nevyčerpatelným zdrojem inspirace v sebezdokonalování a neustálém učení se něčemu novému."