Reference

V Opalince je železným pravidlem, že první dítě následují do jesliček a školky i další sourozenci. Děti oceňují laskavý přístup a hravý program a rodiče jsou nadšeni pokroky, které u dětí vidí takřka každý den.

Co o Opalince říkají rodiče? 

Barbora Okenková a dcera Laura

“Dcera navštěvovala jesličky bezmála jeden rok a zvykla si už od prvního dne na příjemné paní učitelky i krásné prostředí. Opalinku bych doporučila všem rodičům, kteří vyžadují osobitý přístup, zábavný a vzdělávací denní program a rodinnou atmosféru. Výsledkem je spokojené a usměvavé dítě, které se už večer nemůže dočkat, až bude ráno a ono bude moct jít zase do školky.”

Eva Mádrová Čadová a syn Šimon

“Když bylo mému synovi Šimonovi 1,5 roku, dostala jsem nabídku od svého zaměstnavatele vrátit se zpět do práce. Začala jsem tedy zvažovat návrat a musela jsem hledat vhodné jesličky nebo školku, kde by Šimonovi bylo dobře. Navštívila jsem několik zařízení a moc mi to v mém rozhodnutí nepomohlo, než jsem dostala tip na Opalinku.

Vaše školka mě ihned zaujala zejména příjemným a útulným prostředím rodinného domu se zahradou a byly pro mě vyřešením rozhodování mezi péčí o dítě a prací. Svým pestrým programem, akcemi a vůbec úžasným, velmi profesionálním přístupem tet byly i velkým přínosem pro mého syna a předpokladem pro jeho bezproblémový přechod do státní školky.

Chtěla bych vám moc poděkovat za péči, kterou jste našemu Šimonovi věnovaly ten rok a čtvrt, co k vám chodil. Věřte, že se mu u vás líbilo, že k vám chodil jako ke skutečným tetám, že si v Opalince našel prvního opravdového kamaráda 🙂 a že se ještě v budoucnu potkáme při dalším hlídaní, pokud se naše rodina rozroste o dalšího rošťáka.

Přeji vám všem v Opalince hodně štěstí!”

Zuzana Dubová a syn Tadeáš

“Náš syn Tadeášek navštěvoval Opalinku 2 roky. Po celou dobu byl velice spokojený. Potkal zde nové kamarády a vždy se těšil na tety. My rodiče jsme velice ocenili dokonalou informovanost a velice profesionální přístup celého personálu. Troufám si říci, že pro syna jsme nemohli vybrat lépe 🙂 Děkujeme.”

Kontakt 

Pobočka Říčany
+420 728 044 804

Vedoucí pobočky Říčany
+420 775 732 584

ricany@opalinka.cz 
facebook.com/opalinka

 

Ostatní pobočky

Webový rozcestník
www.opalinka.cz

Pobočka Flora
www.opalinka.cz/flora

Kudy k nám

Bezručova 31

251 01 Říčany

Otevřeno
po-pá 7.30-18.00 hod.

Provozovatel

Dětská skupina Opalinka z.s.

IČO: 03788784  

Spisová značka: L 61981 vedená u Městského soudu v Praze

Přihláška

Chcete, aby i Vaše děti navštěvovaly naše jesle nebo školičku? Přihlaste je!

Formulář přihlášky najdete ZDE.