Tým Opalinky

Seznamte se se členy našeho týmu. Individuální přístup a domácí prostředí dělají z Opalinky skvělé prostředí pro nadstandardní předškolní vzdělávání Vašich dětí.

Daniela Vítová (Kukačková)

“Původní profesí jsem zdravotní sestra s praxí kromě jiného na resuscitačním oddělení a v jeslích. Jsem matkou 4 dětí (3 jsou již dospělé) a aktivní babičkou 4 vnoučat. Při výchově svých dětí jsem se začala zajímat o problematiku výchovy a speciální pedagogiky. Pedagogické vzdělání jsem získala na Pedagogické fakultě UK v Praze, kde jsem absolvovala DPS obor Speciální pedagogika. Pracovala jsem jako vychovatelka, jako lektor volnočasových aktivit, mnohokrát jsem byla zdravotníkem a pedagogem na školách v přírodě, výletech a výpravách s dětmi. Práce s dětmi je pro mě zároveň koníčkem a tak i část své dovolené trávím jako lektor dětských táborů a ve svém volném čase pracuji občas jako chůva. Mojí velkou zálibou je zpěv a při hudební výchově dětí u nás ve školce čerpám ze svých zkušeností v interaktivním hudebním projektu Návrat folkloru do MŠ a škol. Děti jsou pro mě nevyčerpatelným zdrojem inspirace v sebezdokonalování a neustálém učení se něčemu novému.”

Arleta Sadílková

“Vystudovala jsem střední obchodní školu s maturitou. Od dětství mám kladný vztah k dětem, miluji děti již od miminek. Sama jsem matkou dvou dětí. Práce s těmi nejmenšími je pro mě krásným koníčkem. Absolvovala jsem kurzy TJ Sokol, semináře výchovného poradenství a akreditovaný kurz MŠMT – Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Vedla jsem pohybové kroužky rodičů s dětmi i s dětmi samotnými. Organizovala jsem různé dětské akce, soutěže a programy pro děti. Mám dlouholeté bohaté zkušenosti s hlídáním dětí v několika rodinách. Příležitostně působím jako hlídačka na pobytových akcích. Vždy mě to táhlo k práci s dětmi a v tomto kolektivu mě baví kreativita, tvoření,pohybové hrátky a celkově čas strávený v dětském světě.”

Marie Moudrá

“Vystudovala jsem Vysokou školu – obor Sociální pedagogika. Vždy mě to nejvíce táhlo k dětem, a proto jsem se vydala tímto směrem. Už nejméně 4 roky se pohybuji jako učitelka v soukromé školce. Práce s dětmi mě velmi baví a naplňuje. Každé dítě je jiné, proto přístup k nim zcela záleží na osobnosti a potřebě dítěte.”

Nikol Pitof

„Mou profesní kvalifikací je chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky. Při úspěšném dokončení jsem věděla, že práce s dětmi je pro mě to pravé. S Dětmi pracuji od roku 2015 a našla jsem v tom velké zalíbení. Sama mám malou dceru a starat se o děti, hrát si s nimi a vidět jejich rozzářené oči je to nejvíc, co si člověk může přát. Ráda jim předávám nové zkušenosti a znalosti, od jejich prvních krůčků až do předškolního věku.“

Kontakt 

Pobočka Říčany
+420 728 044 804

Vedoucí pobočky Říčany
+420 775 732 584

ricany@opalinka.cz 
facebook.com/opalinka

 

Ostatní pobočky

Webový rozcestník
www.opalinka.cz

Pobočka Flora
www.opalinka.cz/flora

Kudy k nám

Bezručova 31

251 01 Říčany

Otevřeno
po-pá 7.30-18.00 hod.

Provozovatel

Dětská skupina Opalinka z.s.

IČO: 03788784  

Spisová značka: L 61981 vedená u Městského soudu v Praze

Přihláška

Chcete, aby i Vaše děti navštěvovaly naše jesle nebo školičku? Přihlaste je!

Formulář přihlášky najdete ZDE.