Reference

V Opalince je železným pravidlem, že první dítě následují do školky i další sourozenci. Děti oceňují laskavý přístup a hravý program a rodiče jsou nadšeni pokroky, které u dětí vidí takřka každý den.

Co o Opalince říkají rodiče? 

Barbora Okenková a dcera Petra

„Dcera navštěvovala Opalinku bezmála jeden rok a zvykla si už od prvního dne na příjemné paní učitelky i krásné prostředí. Opalinku bych doporučila všem rodičům, kteří vyžadují osobitý přístup, zábavný a vzdělávací denní program a rodinnou atmosféru. Výsledkem je spokojené a usměvavé dítě, které se už večer nemůže dočkat, až bude ráno a ono bude moct jít zase do školky.“

Eva Mádrová Čadová a syn Šimon

„Když bylo mému synovi Šimonovi 1,5 roku, dostala jsem nabídku od svého zaměstnavatele vrátit se zpět do práce. Začala jsem tedy zvažovat návrat a musela jsem hledat vhodné jesličky nebo školku, kde by Šimonovi bylo dobře. Navštívila jsem několik zařízení a moc mi to v mém rozhodnutí nepomohlo, než jsem dostala tip na Opalinku.

Vaše školka mě ihned zaujala zejména příjemným a útulným prostředím rodinného domu se zahradou a byly pro mě vyřešením rozhodování mezi péčí o dítě a prací. Svým pestrým programem, akcemi a vůbec úžasným, velmi profesionálním přístupem tet byly i velkým přínosem pro mého syna a předpokladem pro jeho bezproblémový přechod do státní školky.

Chtěla bych vám moc poděkovat za péči, kterou jste našemu Šimonovi věnovaly ten rok a čtvrt, co k vám chodil. Věřte, že se mu u vás líbilo, že k vám chodil jako ke skutečným tetám, že si v Opalince našel prvního opravdového kamaráda 🙂 a že se ještě v budoucnu potkáme při dalším hlídaní, pokud se naše rodina rozroste o dalšího rošťáka.

Přeji vám všem v Opalince hodně štěstí!“

Zuzana Dubová a syn Tadeáš

„Náš syn Tadeášek navštěvoval Opalinku 2 roky. Po celou dobu byl velice spokojený. Potkal zde nové kamarády a vždy se těšil na tety. My rodiče jsme velice ocenili dokonalou informovanost a velice profesionální přístup celého personálu. Troufám si říci, že pro syna jsme nemohli vybrat lépe 🙂 Děkujeme.“

Kontakt 

Vedoucí pobočky Uhříněves
+420 728 843 118

Jednatelka
Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.
+420 773 529 411

uhrineves@opalinka.cz 
facebook.com/opalinka

 

Ostatní pobočky

Webový rozcestník
www.opalinka.cz

Pobočka Flora
www.opalinka.cz/flora

Pobočka Říčany
www.opalinka.cz/ricany

Kudy k nám

Do Podkovy 19

110 00 Praha 10 - Uhříněves Hájek

Otevřeno
po-pá 8.00-18.00 hod. (anglický program)
po-pá 8.00-17.00 hod. (český program)

Provozovatel

Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.

IČO: 03708411

Spisová značka: C 236535 vedená u Městského soudu v Praze

Přihláška

Chcete, aby i Vaše děti navštěvovaly anglicko-českou školku s rodilými mluvčími? Přihlaste je k nám do Opalinky!

Formulář přihlášky najdete ZDE.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Šablony II. pro OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_064/0013161). Naším cílem je osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ a podpora extrakurikulárních aktivit vč. spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Praha – Pól růstu ČR (Začleňování a podpora dětí s OMJ v OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.07.4.68/0.0/0.0/18_066/0001353). Naším cílem je zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím podpory příznivého inkluzivního prostředí k začleňování dětí s OMJ.

Vážení rodiče,
školka Opalinka zůstává i nadále v provozu. V tuto chvíli nejsou plánována žádná omezení. Pokud by bylo vydáno nařízení vlády o uzavření mateřských škol, budeme Vás neprodleně informovat.
Ve všech našich školkách momentálně probíhá důkladná dezinfekce veškerých prostor, povrchů i vybavení. Paní učitelky mají k dispozici dezinfekční prostředky, mýdla a jsou poučeny o všech potřebných preventivních opatřeních.
V případě dotazů jsme Vám k dispozici na telefonních číslech uvedených v kontaktech. Děkujeme.

Váš tým Opalinka

________________________________________________

Dear Parents,

Opalinka remains in operation. No restrictions are planned at this time. If there is any new government order on the closure of kindergartens, we will inform you immediately.

All our kindergartens are currently disinfecting all areas, surfaces and equipment. The teachers have disinfectants, soaps and are instructed in all necessary preventive measures.

If you have any questions, please contact us at the phone numbers given in the contacts. Thank you.

Opalinka team