Aktuálně

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Praha – Pól růstu ČR (Multikulturní vzdělávání v OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.07.4.68/0.0/0.0/17_045/0000661). Naším cílem je vytvoření a podpora inkluzivního prostředí v naší školce a vytvoření příznivého prostředí k začleňování dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem (dětí s OMJ). Realizace projektu přispěje k sociální soudržnosti, chápání a respektování sociokulturní rozmanitosti a vztahu k okolnímu prostředí, k porozumění a toleranci odlišných kultur. 

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Šablony pro OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_023/0007061). Naším cílem je osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ a podpora extrakurikulárních aktivit vč. spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Praha – Pól růstu ČR (Začleňování a podpora dětí s OMJ v OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.07.4.68/0.0/0.0/18_066/0001353). Naším cílem je zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím podpory příznivého inkluzivního prostředí k začleňování dětí s OMJ. Realizace projektu přispěje

→ hledáte zajímavý dárek k narozeninám či výročí pro Vaše známé, kteří mají děti? Od září 2018 pro Vás připravujeme dárkové poukazy na služby naší školky. V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na ms.reditelka@opalinka.cz    

→ nabízíme PRONÁJEM prostor školky v Uhříněvsi o víkendech, např. pro pořádání narozeninových oslav Vašich ratolestí, a to za cenu 2 000 Kč / 3 hod.! V případě zájmu nás, prosím, kontaktujte na  ms.reditelka@opalinka.cz

   

  Stále máme volná místa pro Vaše děti:-)

Výběru mateřské školy je třeba věnovat velkou pozornost. Pokud hledáte místo, kde se o Vaše dítě bude starat kvalifikovaný personál v atmosféře, která bude rozvíjet jeho schopnosti - MŠ a jesle Opalinka je tím pravým místem.


Naše MŠ a jesle splňují ty nejpřísnější požadavky na zařízení vhodná pro děti již od 2 měsíců (kvalifikový personál, zdravé stravování, bezpečné prostředí a výchovně-vzdělávací plány).


Velkou předností školky a jeslí Opalinka je menší počet dětí ve školce, který umožňuje pracovat s dětmi individuálně a tak můžeme neustále zohledňovat jeho věk, osobitost a schopnosti.


V neposlední řadě si uvědomujeme, že je dnešní doba velice hektická a proto rodičům nabízíme opravdu flexibilní docházku. Záleží tedy jen Vás, jak často bude Váš potomek školku nebo jesle navštěvovat.


Slova se ani zdaleka nemohou přiblížit skutečnosti... Přijďte se přesvědčit sami, že v MŠ a jesle Opalinka nabízí dětem to nejlepší prostředí pro jejich zdravý vývoj a pracují zde lidé, pro které je jejich práce smyslem života.

Na návštěvu Uhříněvské pobočky objednávejte na tel. čísle +420 725 007 207.

Těšíme se na Vás!!

Opalinka tým