Tým pro anglický program

Seznamte se se členy našeho týmu. Rodilí mluvčí učí angličtinu formou her a přirozené komunikace. Vaše děti tak získávají náskok před vrstevníky již
v útlém věku.

Pamela Nunez

Učitelka, rodilá mluvčí anglického jazyka

Vzdělání: VŠ

Od roku 2012 žije v Praze

„Práce s dětmi byla vždy moje opravdová vášeň. Věřím, že je výsadou být součástí jejich růstu a jejich rozvoje. Myslím, že děti potřebují ohleduplné, mírumilovné a rozumné prostředí, aby dosáhly svého plného potenciálu. Oceňuji a povzbuzuji jedinečnost každého studenta, sama jsem vždy smýšlela jinak a vyčnívala z davu. Vždy se těším vytvoření zábavného a poutavého vzdělávacího prostředí, které rozvine důvěru a sebevědomí.”

Jessica Larson

Učitelka, rodilá mluvčí anglického jazyka

Vzdělání: SŠ

Od roku 2016 žije v Praze

„Pocházím z malého městečka v americkém státě Idaho, kde začala moje láska k výuce dětí. Když mi bylo 26 let rozhodla jsem se cestovat a chtěla poznávat nové lidi, kultury a místa. Cestování mě naučilo, jak upoutat dětskou pozornost v jakémkoliv jazyce a naučilo mě také trpělivosti. Věřím v klidný a pozitivní přístup při práci s dětmi a vytváření pocitu bezpečí pro jejich učení. Práci s dětmi si užívám a ráda je povzbuzuji, aby zkoušely nové věci. Mojí specializací je výtvarná výchova a hudba. Je pro mě velmi důležité vést děti k tomu, aby byly kreativní, a mým posláním je přinést do školky spoustu zábavy a tvořivosti.”

Kontakt 

Vedoucí pobočky Uhříněves
+420 728 843 118

Jednatelka
Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.
+420 773 529 411

uhrineves@opalinka.cz 
facebook.com/opalinka

 

Ostatní pobočky

Webový rozcestník
www.opalinka.cz

Pobočka Flora
www.opalinka.cz/flora

Pobočka Říčany
www.opalinka.cz/ricany

Kudy k nám

Do Podkovy 19

110 00 Praha 10 - Uhříněves Hájek

Otevřeno
po-pá 8.00-18.00 hod. (anglický program)
po-pá 8.00-17.00 hod. (český program)

Provozovatel

Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.

IČO: 03708411

Spisová značka: C 236535 vedená u Městského soudu v Praze

Přihláška

Chcete, aby i Vaše děti navštěvovaly anglicko-českou školku s rodilými mluvčími? Přihlaste je k nám do Opalinky!

Formulář přihlášky najdete ZDE.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Šablony II. pro OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_064/0013161). Naším cílem je osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ a podpora extrakurikulárních aktivit vč. spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Praha – Pól růstu ČR (Začleňování a podpora dětí s OMJ v OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.07.4.68/0.0/0.0/18_066/0001353). Naším cílem je zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím podpory příznivého inkluzivního prostředí k začleňování dětí s OMJ.

Vážení rodiče,
školka Opalinka zůstává i nadále v provozu. V tuto chvíli nejsou plánována žádná omezení. Pokud by bylo vydáno nařízení vlády o uzavření mateřských škol, budeme Vás neprodleně informovat.
Ve všech našich školkách momentálně probíhá důkladná dezinfekce veškerých prostor, povrchů i vybavení. Paní učitelky mají k dispozici dezinfekční prostředky, mýdla a jsou poučeny o všech potřebných preventivních opatřeních.
V případě dotazů jsme Vám k dispozici na telefonních číslech uvedených v kontaktech. Děkujeme.

Váš tým Opalinka

________________________________________________

Dear Parents,

Opalinka remains in operation. No restrictions are planned at this time. If there is any new government order on the closure of kindergartens, we will inform you immediately.

All our kindergartens are currently disinfecting all areas, surfaces and equipment. The teachers have disinfectants, soaps and are instructed in all necessary preventive measures.

If you have any questions, please contact us at the phone numbers given in the contacts. Thank you.

Opalinka team