Tým pro anglický program

Seznamte se se členy našeho týmu. Rodilí mluvčí učí angličtinu formou her a přirozené komunikace. Vaše děti tak získávají náskok před vrstevníky již
v útlém věku.

Pamela Nunez

Učitelka, rodilá mluvčí anglického jazyka

Vzdělání: VŠ

Od roku 2012 žije v Praze

„Práce s dětmi byla vždy moje opravdová vášeň. Věřím, že je výsadou být součástí jejich růstu a jejich rozvoje. Myslím, že děti potřebují ohleduplné, mírumilovné a rozumné prostředí, aby dosáhly svého plného potenciálu. Oceňuji a povzbuzuji jedinečnost každého studenta, sama jsem vždy smýšlela jinak a vyčnívala z davu. Vždy se těším vytvoření zábavného a poutavého vzdělávacího prostředí, které rozvine důvěru a sebevědomí.”

Jessica Larson

Učitelka, rodilá mluvčí anglického jazyka

Vzdělání: SŠ

Od roku 2016 žije v Praze

„Pocházím z malého městečka v americkém státě Idaho, kde začala moje láska k výuce dětí. Když mi bylo 26 let rozhodla jsem se cestovat a chtěla poznávat nové lidi, kultury a místa. Cestování mě naučilo, jak upoutat dětskou pozornost v jakémkoliv jazyce a naučilo mě také trpělivosti. Věřím v klidný a pozitivní přístup při práci s dětmi a vytváření pocitu bezpečí pro jejich učení. Práci s dětmi si užívám a ráda je povzbuzuji, aby zkoušely nové věci. Mojí specializací je výtvarná výchova a hudba. Je pro mě velmi důležité vést děti k tomu, aby byly kreativní, a mým posláním je přinést do školky spoustu zábavy a tvořivosti.”

Shira Roth

Učitelka, rodilá mluvčí anglického jazyka

Vzdělání: VŠ

Od roku 2019 žije v Praze

„Vyrostla jsem na východních plážích Colorada a většinu svého dospělého života jsem strávila v Denveru. Moje vášeň pro výuku začala v mladém věku, když jsem pomáhala tanečnímu trenérovi ve třídě mladších dětí. Jako nejstarší ze čtyř dětí jsem byla zodpovědná za péči o mé mladší sourozence a mnoho dalších dětí v našem sousedství. Když jsem žila v Denveru, byla jsem intenzivně zapojena do tvůrčí komunity, co se týče vizuálního i divadelního umění. Tvůrčí dílny jsem vyučovala jako asistující učitel pro děti na místních školách. Také jsem děti všech věkových skupin učila hudbu a tanec v institutu Robo Summer Dance Cleo Parker. Na Metropolitní státní univerzitě v Denveru jsem získala titul bakaláře výtvarných umění v oboru vizuální komunikace. Po příjezdu do Prahy jsem absolvovala 120 hodin školení TEFL v mezinárodně akreditovaném jazykovém domě. Práce s dětmi je pro mě nesmírně přínosná. Naplňuje mé srdce vděčností a sleduji, jak se vyvíjejí a rostou. Miluji výuku malých dětí, protože to vyžaduje tolik lásky, trpělivosti a laskavosti. Věřím, že pěstování umělecké tvořivosti je klíčovou součástí vývoje dítěte.“

Petra Štemberková

Učitelka, rodilá mluvčí českého jazyka

Vzdělání: VŠ

Odbornost: speciální pedagogika, logopedie

„Získala jsem magisterský titul na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v oboru Speciální pedagogika. Během studií jsem byla v kontaktu s dětmi nejrůznějšího věku a věnovala jsem se pedagogické, ale i mimoškolní činnosti. Navštěvovala jsem běžné i speciální mateřské školy, základní školy, družiny a různá mimoškolní zařízení pro děti a mládež. V létě jsem jezdila jako vedoucí na dětské tábory, dále jsem měla na starosti skupinu předškolních dětí v jedné firmě, pro které jsem vymýšlela celodenní programy. Bohaté zkušenosti jsem získala s dětmi ve věku od 15 měsíců do 6 let jako učitelka v česko-anglické mateřské škole. V současné době mj. vedu individuální logopedické hodiny na jedné z pražských škol. Mezi moje zájmy patří výtvarná výchova a ruční vyrábění. ”

Kontakt 

Pobočka Flora
+420 722 406 020

Ředitelka
ms.reditelka@opalinka.cz

Jednatelka
Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.
+420 773 529 411

flora@opalinka.cz 
facebook.com/opalinka

 

Další pobočky 

Webový rozcestník
www.opalinka.cz 

Pobočka Říčany
www.opalinka.cz/ricany

Kudy k nám

Slezská 117

130 00 Praha 3-Vinohrady

Otevřeno
po-pá 8.00-18.00 hod. (anglický program)
po-pá 8.00-17.00 hod. (český program)

Provozovatel

Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.

IČO: 03708411

Spisová značka: C 236535 vedená u Městského soudu v Praze

Přihláška

Chcete, aby i Vaše děti navštěvovaly anglicko-českou školku s rodilými mluvčími? Přihlaste je k nám do Opalinky!

Formulář přihlášky najdete ZDE.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Šablony II. pro OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_064/0013161). Naším cílem je osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ a podpora extrakurikulárních aktivit vč. spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Praha – Pól růstu ČR (Začleňování a podpora dětí s OMJ v OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.07.4.68/0.0/0.0/18_066/0001353). Naším cílem je zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím podpory příznivého inkluzivního prostředí k začleňování dětí s OMJ.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Praha – Pól růstu ČR (Multikulturní vzdělávání v OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.07.4.68/0.0/0.0/17_045/0000661). Projekt je zaměřen na na personální podporu mateřské školky OPALINKA spočívající v zavedení dvojjazyčného asistenta pro děti s OMJ, vzdělávání a osobnostní rozvoj pedagog. pracovníků školky zaměřený na interkulturní komunitní aktivity a podpora inkluzivního prostředí škol. Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola určí jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí směřování v oblasti vytváření proinkluzivního prostředí škol a k začleňování dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem (dětí s OMJ).