Reference

V Opalince je železným pravidlem, že první dítě následují do školky i další sourozenci. Děti oceňují laskavý přístup a hravý program a rodiče jsou nadšeni pokroky, které u dětí vidí takřka každý den.

Co o Opalince říkají rodiče? 

Thais Castanheira de Casto a syn Leo (anglicky)

„Leonardo je Brazilec a doma mluvíme portugalsky. Hledali jsme dvojjazyčnou školku, aby se mohl naučit angličtinu a češtinu. A chtěli jsme takovou, kde by mohl zůstat až do základní školy. Mysleli jsme nejdřív, že ve třech letech bude chtít ještě radši zůstat doma s maminkou, ale školku absolutně miluje! Je úžasné, kolik se toho za 10 měsíců naučil. Jeho slovní zásoba v angličtině je skvělá a česky rozumí a mluví velmi dobře. A k tomu má spoustu skvělých zážitků – výtvarných, sportovních, turistických. Hrozně si to užívá. Jsme moc spokojení se školkou, učiteli a celým programem.“

Lenka C. a dcera Sofie

„Opalinku jsme objevili náhodou, kdy jsme pro naši, v té době ani ne tříletou dceru Sofii, hledali kvalitní školku, která by v sobě snoubila výuku jak v češtině, tak v angličtině. Opalinka jednoznačně splnila všechny naše požadavky. Nejenže se jedná o velice krásnou, moderně zařízenou školku, ale byli jsme mile překvapeni i pestrým programem, díky němuž se vždy příjemné a usměvavé paní učitelky dětem velmi intenzivně věnují.

Dopolední program je veden zcela jen v angličtině rodilými mluvčími a odpolední pak jen v češtině. Výsledkem je, že naše dcera si doma se svými hračkami hraje a povídá výhradně v angličtině, popřípadě sedí i několik hodin u svého stolečku a stříhá, lepí, maluje, či vymalovává, broukajíc si u toho nějakou písničku nebo nám ukazuje všemožné prvky z jógy, které se ve školce naučila. Jedním slovem úžas!“

Petra Bartoňová a syn Štěpán (česky)

Klára Mašínová a syn Tadeáš (česky)

Miroslava Paidarová a dcery Laura a Anna

„Super, super a ještě jednou super. Dětem se strašně líbilo a jejich slovy: Maminko, už nechceme do jiné školky. To snad nepotřebuje další komentář. Mohu jen vřele doporučit.“

Kontakt 

Pobočka Flora
+420 722 406 020

Vedoucí pobočky Flora
+420 728 843 118

Jednatelka
Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.
+420 773 529 411

flora@opalinka.cz 
facebook.com/opalinka

 

Další pobočky 

Webový rozcestník
www.opalinka.cz 

Pobočka Uhříněves
www.opalinka.cz/uhrineves 

Pobočka Říčany
www.opalinka.cz/ricany

Kudy k nám

Slezská 117

130 00 Praha 3-Vinohrady

Otevřeno
po-pá 8.00-18.00 hod. (anglický program)
po-pá 8.00-17.00 hod. (český program)

Provozovatel

Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.

IČO: 03708411

Spisová značka: C 236535 vedená u Městského soudu v Praze

Přihláška

Chcete, aby i Vaše děti navštěvovaly anglicko-českou školku s rodilými mluvčími? Přihlaste je k nám do Opalinky!

Formulář přihlášky najdete ZDE.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Šablony II. pro OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_064/0013161). Naším cílem je osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ a podpora extrakurikulárních aktivit vč. spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Praha – Pól růstu ČR (Začleňování a podpora dětí s OMJ v OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.07.4.68/0.0/0.0/18_066/0001353). Naším cílem je zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím podpory příznivého inkluzivního prostředí k začleňování dětí s OMJ.

Vážení rodiče,

školka Opalinka zůstává i nadále v provozu. V tuto chvíli nejsou plánována žádná omezení. Pokud by bylo vydáno nařízení vlády o uzavření mateřských škol, budeme Vás neprodleně informovat.
Ve všech našich školkách momentálně probíhá důkladná dezinfekce veškerých prostor, povrchů i vybavení. Paní učitelky mají k dispozici dezinfekční prostředky, mýdla a jsou poučeny o všech potřebných preventivních opatřeních.
V případě dotazů jsme Vám k dispozici na telefonních číslech uvedených v kontaktech. Děkujeme.
Váš tým Opalinka

________________________________________________

Dear Parents,

Opalinka remains in operation. No restrictions are planned at this time. If there is any new government order on the closure of kindergartens, we will inform you immediately.

All our kindergartens are currently disinfecting all areas, surfaces and equipment. The teachers have disinfectants, soaps and are instructed in all necessary preventive measures.

If you have any questions, please contact us at the phone numbers given in the contacts. Thank you.

Opalinka team