Reference

V Opalince je železným pravidlem, že první dítě následují do školky i další sourozenci. Děti oceňují laskavý přístup a hravý program a rodiče jsou nadšeni pokroky, které u dětí vidí takřka každý den.

Co o Opalince říkají rodiče? 

Thais Castanheira de Casto a syn Leo (anglicky)

“Leonardo je Brazilec a doma mluvíme portugalsky. Hledali jsme dvojjazyčnou školku, aby se mohl naučit angličtinu a češtinu. A chtěli jsme takovou, kde by mohl zůstat až do základní školy. Mysleli jsme nejdřív, že ve třech letech bude chtít ještě radši zůstat doma s maminkou, ale školku absolutně miluje! Je úžasné, kolik se toho za 10 měsíců naučil. Jeho slovní zásoba v angličtině je skvělá a česky rozumí a mluví velmi dobře. A k tomu má spoustu skvělých zážitků – výtvarných, sportovních, turistických. Hrozně si to užívá. Jsme moc spokojení se školkou, učiteli a celým programem.”

Lenka C. a dcera Sofie

“Opalinku jsme objevili náhodou, kdy jsme pro naši, v té době ani ne tříletou dceru Sofii, hledali kvalitní školku, která by v sobě snoubila výuku jak v češtině, tak v angličtině. Opalinka jednoznačně splnila všechny naše požadavky. Nejenže se jedná o velice krásnou, moderně zařízenou školku, ale byli jsme mile překvapeni i pestrým programem, díky němuž se vždy příjemné a usměvavé paní učitelky dětem velmi intenzivně věnují.

Dopolední program je veden zcela jen v angličtině rodilými mluvčími a odpolední pak jen v češtině. Výsledkem je, že naše dcera si doma se svými hračkami hraje a povídá výhradně v angličtině, popřípadě sedí i několik hodin u svého stolečku a stříhá, lepí, maluje, či vymalovává, broukajíc si u toho nějakou písničku nebo nám ukazuje všemožné prvky z jógy, které se ve školce naučila. Jedním slovem úžas!”

Petra Bartoňová a syn Štěpán (česky)

Klára Mašínová a syn Tadeáš (česky)

Miroslava Paidarová a dcery Laura a Anna

“Super, super a ještě jednou super. Dětem se strašně líbilo a jejich slovy: Maminko, už nechceme do jiné školky. To snad nepotřebuje další komentář. Mohu jen vřele doporučit.”

Kontakt 

Pobočka Flora
+420 722 406 020

Ředitelka
ms.reditelka@opalinka.cz

Jednatelka
Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.
+420 773 529 411

flora@opalinka.cz 
facebook.com/opalinka

 

Další pobočky 

Webový rozcestník
www.opalinka.cz 

Pobočka Říčany
www.opalinka.cz/ricany

Kudy k nám

Slezská 117

130 00 Praha 3-Vinohrady

Otevřeno
po-pá 8.00-18.00 hod. (anglický program)
po-pá 8.00-17.00 hod. (český program)

Provozovatel

Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o.

IČO: 03708411

Spisová značka: C 236535 vedená u Městského soudu v Praze

Přihláška

Chcete, aby i Vaše děti navštěvovaly anglicko-českou školku s rodilými mluvčími? Přihlaste je k nám do Opalinky!

Formulář přihlášky najdete ZDE.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání (Šablony II. pro OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.02.3.X/0.0/0.0/18_064/0013161). Naším cílem je osobnostně profesní rozvoj pedagogů, společné vzdělávání dětí a žáků, usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ a podpora extrakurikulárních aktivit vč. spolupráce s rodiči dětí a žáků.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Praha – Pól růstu ČR (Začleňování a podpora dětí s OMJ v OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.07.4.68/0.0/0.0/18_066/0001353). Naším cílem je zvýšení kvality vzdělávání prostřednictvím podpory příznivého inkluzivního prostředí k začleňování dětí s OMJ.

Dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo uspět s žádostí o dotaci z fondů Evropské unie, a to v rámci Operačního programu Praha – Pól růstu ČR (Multikulturní vzdělávání v OPALINKA mateřská škola a jesle s.r.o., reg. číslo CZ.07.4.68/0.0/0.0/17_045/0000661). Projekt je zaměřen na na personální podporu mateřské školky OPALINKA spočívající v zavedení dvojjazyčného asistenta pro děti s OMJ, vzdělávání a osobnostní rozvoj pedagog. pracovníků školky zaměřený na interkulturní komunitní aktivity a podpora inkluzivního prostředí škol. Cílem projektu je rozvoj v oblastech, které škola určí jako prioritní pro svůj rozvoj a budoucí směřování v oblasti vytváření proinkluzivního prostředí škol a k začleňování dětí a žáků s odlišným mateřským jazykem (dětí s OMJ).